Į PERGALES VEDANTYS

INWIN ekspertai

Darius Pietaris

INWIN treneris ir konsultantas

EMOTIKOS bendraautorius, vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, lyderystės, vadovavimo konsultantas, emocinio intelekto, derybų ir pardavimų treneris, žinantis ne tik KĄ pasakyti, bet ir KAIP tai daryti, kad žinios virstų realiais įgūdžiais ir rezultatais. Dešimtmečių patirtį Darius sukaupė dirbdamas su sprendimų priėmėjais, komandomis ir aukščiausio lygio vadovais.

Ekspertinės sritys: emocinio intelekto lavinimas, konfliktų sprendimas, susitarimai derybose, derybų teorija ir praktika, pardavimų konsultacijos, lyderystės ugdymas ir asmeninio tobulėjimo sesijos.

Dainius Peldžius

INWIN treneris ir konsultantas

Vienas pirmųjų ir sėkmingiausių derybų trenerių Lietuvoje, turintis daugiau kaip dviejų dešimtmečių patirtį ugdant organizacijas ir jų vadovus. Dainiaus konsultacinė veikla apima darbą su Lietuvos ir tarptautinėmis bendrovėmis sėkmingų pardavimų, darbo su svarbiais klientais (Key Account Management), pardavimų padalinio valdymo ir derybinių kompetencijų ugdymo programose.

Ekspertinės sritys: derybinių kompetencijų analizė, plėtra, derybinių technikų mokymas ir derybinių įgūdžių ugdymas, sėkmingi pardavimai, pardavimų konsultacijos, organizacijų pardavimų efektyvumo tyrimai.

Gražvydas Jukna

INWIN treneris ir konsultantas

Derybų mokslo profesionalas, „GJ Mentoring“ įkūrėjas, dešimtmečių patirtį įvairiose kompanijose bei geografijose sujungęs su aistra auginti žmones ir verslus. Mokydamas vadovus formuoti savarankiškas komandas, kelia prioritetą – ugdyti lyderystę ir derybinius įgūdžius, kad kiekvienas gebėtų sėkmingai įveikti netikėtas kliūtis ir apribojimus, atrasdamas unikalius sprendimus ir įžvelgdamas naujas alternatyvas.

Ekspertinės sritys: vadovų ugdymas, derybų teorija, praktika pirkimuose, pardavimuose, komandoje su darbuotojais, akcininkais; įmonių konkurencingumo strategijos formavimas vietinėse ir globaliose rinkose.

Airina Nourian

INWIN trenerė ir konsultantė

Asmeninio ir komandinio augimo trenerė, mentorė, terapeutė, buvusi ilgametė kūrybinės organizacijos vadovė.

Mokymosi procesuose Airina derina metodikas iš per daugiau nei dešimtmetį sukauptos įvairiapusės vadovavimo ir mentorystės patirties. Dirbdama su organizacijų bei komandų efektyvumo projektais, didelį dėmesį skiria sėkmingai komunikacijai, efektyviems susitarimams ir sklandžiam derybiniam procesui būtinoms kompetencijoms.

Ekspertinės sritys: asmeninis augimas, susitarimai organizacijos viduje, emocinė kompetencija, psichologinis lankstumas derybose, atsparumas, komunikacija, santykių ir konfliktų valdymas, komandinis darbas, streso valdymas, dėmesio valdymas, improvizacija, sąmoningumo ugdymas.

Julius Jankauskas

INWIN konsultantas

Pardavimų ir vadovavimo sričių praktikas, puikiai išmanantis teorijų
pritaikomumo niuansus, paremtus asmenine daugiau kaip dešimtmečio
patirtimi aktyviuose pardavimuose B2C, B2B ir B2G sektoriuose.

Ekspertinės sritys: sėkmingi konsultaciniai pardavimai, vadovavimas, vadovų konsultavimas ir kompetencijų ugdymas, lyderystė, derybų valdymas, pirkimų ir pardavimų konsultacijos, ugdomosios sesijos (koučingas).

Ugnius Savickas

INWIN ekspertas

Organizacijų, vadovų ir vadovaujančių komandų konsultantas, turintis 20 metų konsultavimo ir lektorystės patirtį, besigilinantis į strategijų rengimą ir sesijų moderavimą, inovacijų fasilitavimo veiklas.

Kurdamas ugdymo programas, mentoriaudamas vadovams ar jaunoms įmonėms (startuoliams) ypatingą dėmesį skiria žmonių kompetencijų suderinimui su strategija, mokymų programos poveikio matavimui, ilgalaikių pasiekimų monitoringui.

Ekspertinės sritys: aktyvaus ir patirtinio mokymosi (action based, experiental learning) metodai efektyviai savianalizei ir saviugdai, komandos darniam darbui, verslo konkurencingumui ir strategijai, projektų ir pokyčių valdymui, individualiam kūrybingumui ir organizaciniam inovatyvumui skatinti.

Renata Šumskaitė

INWIN ekspertė

Sertifikuota DiSC trenerė, mokymų programų kūrėja ir strateginių sesijų moderatorė, savo veiklą grindžianti daugiau nei 21 metų vadovavimo ir daugiau nei 11 metų pardavimų patirtimi, sukaupta dirbant su nuotolinėmis (remote) multikultūrinėmis komandomis ir valdant skirtingus stakeholder’ių interesus skirtingų kultūrų̨ bei kompleksiškumo organizacijose. Verslo ir techninių procesų analitikė, kurianti reikalavimus verslui, jo sprendimus bei produktus. Vidinių ugdymo programų̨ kūrėja, specializuotų mokymų praktikė, bendradarbiaujanti su Lietuvos universitetais kaip kviestinė lektorė bei mentorė.

Ekspertinės sritys: strategijos kūrimas, pokyčių̨ įgyvendinimas bei valdymas, lyderystė, idėjos pardavimas, verslo analitika, organizacinė kultūra ir darbas globaliose nuotolinėse komandose, žmogaus elgsenos įtaką komandai ir organizacijai, strateginių ir darbinių sesijų fasilitavimas, vidinių ugdymo programų kūrimas.

Vytautas Gaidamavičius

INWIN ekspertas

Santykių ir emocijų organizacijose treneris, ugdantis verslo susitarimų gebėjimus ir auginantis laiminčias komandas bei padedantis lengviau ir greičiau įveikti pokyčio situacijas. Nuo konfliktų su klientais iki daugiaplanių kompleksinių klausimų sprendimo ir organizacijos vystymo susitarimų – Vytautas savo veikloje remiasi geštalto psichoterapijos, darbo mediacijos centre, sociokratijos, patyriminio mokymosi praktikomis, taiko „atviros erdvės technologijos“ moderavimo metodą.

Ekspertinės sritys: komandos susitarimai, vadovų ir komandų susitarimai, vadovų komandos stiprinimas, organizacijos vystymo procesai, susitarimų moderavimas, fasilitavimas kuriant dialogo erdvę, neformalių lyderių grupių sukūrimas pokyčių palydėjimui bei palaikymui.

Artūras Uščinas

INWIN konsultantas

Vadovavimo nevyriausybinio sektoriaus organizacijai ir darbo pardavimuose patirtis Artūras sėkmingai sujungė su nuoseklia derybinių kompetencijų ugdymo programa. Jis – ir vienas pirmųjų INWIN derybininkų akademijos absolventų. Pardavimų technikos, atlygio derybos ir efektyvūs organizacijų tarpusavio susitarimai – tai tas profesinis veiklos laukas, kuriame Artūras padeda diegti susitarimų kultūrą, paremtą derybų mokslo pagrindais.

Ekspertinės sritys: darbas su socialiniais projektais ir NVO susitarimai su verslu, derybos B2B ir B2C pardavimuose, derybų pagrindai, pasirengimas darbui su šaltais skambučiais ir bendrasis emocinės kompetencijos ugdymas.

Vaida Joneikienė

INWIN konsultantė

Lyderystės, vadovavimo įmonėms, komandoms, verslo valdymo, procesų keitimo, vystymo praktikė. Turima patirtis padeda suvokti ir
pamatyti problemines vietas ir bendru sutarimu, kartu padėti surasti kuriamas vertes.

Daugiau nei dvidešimt metų patirties vadovavimo įmonėms, komandoms, dirbant valdyboje. Komercijos srities ir visos verslo grandinės išmanymas didmenoje, mažmenoje, e-komercijoje, projektiniuose pardavimuose.

Ekspertinės sritys: lyderystė, vadovavimas, verslo ir jo procesų vystymas, distribucija, e- komercija, B2B, B2C valdymas, vadovų konsultavimas ir kompetencijų ugdymas, įmonių konsultavimas strateginiais ir struktūriniais klausimais, visos verslo procesų grandinės sudarymas; ugdomosios sesijos “one to one”, mentorystė.