Pardavimų įgūdžių
tobulinimo akademija


Treniruočių ir žinių sesijų programa, skirta pardavimų specialistams, siekiantiems patobulinti savo įgūdžius, atrasti naujų pardavimų galimybių ir padidinti savo pardavimų potencialą.

Pardavimų lyderystės akademijos programą sudaro:

6 mėn.

trukmės programa, sukurta 4 aukščiausio lygio trenerių, remiantis per 25+ metus surinkta geriausia pardavimų praktika.

5 temos

skirtos praktinėms pardavimų treniruotėms – nuo pasiruošimo, taktikų, strategijos iki derybų psichologijos.

Iš viso: 56 val.

praktinio darbo su INWIN ekspertais, perkeliant naujausias žinias apie pardavimo procesą, technikas ir metodus į darbines situacijas.

ŽINGSNIS PROFESIONALUMO LINK!

Kodėl verta dalyvauti?

Ekspertų parengtas turinys

Naujausiais tyrimais bei turtinga praktika paremtos modernios žinios, šviežiausia literatūra ir straipsniai. Programą sukūrė ir prie jos dirba INWIN instituto ekspertai, sukaupę daugiau kaip 25 metų patirtis pardavimų srityje.

Unikalus formatas

Vienintelė tokio lygio ir apimties pardavimų lyderystės akademija Lietuvoje, taikanti plačią mokymo metodiką – nuo asmeninių ir grupinių treniruočių iki tęstinio išmaniojo mokymosi EMOTIKOS platformoje.

Asmeninis grįžtamasis ryšys

Dalyvių įgūdžiai ir progresas periodiškai vertinami viso programos mokymų kurso metu. Kiekvienas dalyvis gauna INWIN instituto baigiamąjį sertifikatą.

SUSIPAŽINKITE

Programos autoriai ir treneriai

Dainius Peldžius

EKSPERTINĖS SRITYS: komandų formavimas, vadovų ruošimas bei konsultavimas, lyderystė, pokyčių valdymas, vidinių mokymų programų ruošimas, susitikimų ir darbinių sesijų moderavimas.

Darius Pietaris

EKSPERTINĖS SRITYS: pardavimų konsultacijos, lyderystės ugdymas ir asmeninio tobulėjimo sesijos, emocinio intelekto lavinimas, konfliktų sprendimas, susitarimai derybose, derybų teorija ir praktika.

Donata Varnelienė

EKSPERTINĖS SRITYS: įtaka asmeniniame pardavime ir derybose, emocinė kompetencija profesinėje veikloje, pozityvioji psichologija, efektyvus bendradarbiavimas komandose.

Gražvydas Jukna

EKSPERTINĖS SRITYS: vadovų ugdymas, lyderystė, derybų teorija ir praktika darbuotojų komandose ar komunikuojant su akcininkais, komandų derybinių kompetencijų ugdymas.

REGISTRACIJA

Nori pakelti savo kompetencijas
į kitą kokybinį lygmenį?

Praleiskite pusmetį sutelktai dirbdami INWIN Pardavimų lyderystės akademijos programoje.
Šiuo metu renkama nauja grupė.

Užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime.

.