Į PERGALES VEDANTYS

INWIN ekspertai

Darius Pietaris

INWIN treneris ir konsultantas

EMOTIKOS bendraautorius, vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, lyderystės, vadovavimo konsultantas, emocinio intelekto, derybų ir pardavimų treneris, žinantis ne tik KĄ pasakyti, bet ir KAIP tai daryti, kad žinios virstų realiais įgūdžiais ir rezultatais. Dešimtmečių patirtį Darius sukaupė dirbdamas su sprendimų priėmėjais, komandomis ir aukščiausio lygio vadovais.

Ekspertinės sritys: emocinio intelekto lavinimas, konfliktų sprendimas, susitarimai derybose, derybų teorija ir praktika, pardavimų konsultacijos, lyderystės ugdymas ir asmeninio tobulėjimo sesijos.


Linkedin

Dainius Peldžius

INWIN treneris ir konsultantas

Vienas pirmųjų ir sėkmingiausių derybų trenerių Lietuvoje, turintis daugiau kaip dviejų dešimtmečių patirtį ugdant organizacijas ir jų vadovus. Dainiaus konsultacinė veikla apima darbą su Lietuvos ir tarptautinėmis bendrovėmis sėkmingų pardavimų, darbo su svarbiais klientais (Key Account Management), pardavimų padalinio valdymo ir derybinių kompetencijų ugdymo programose.

Ekspertinės sritys: derybinių kompetencijų analizė, plėtra, derybinių technikų mokymas ir derybinių įgūdžių ugdymas, sėkmingi pardavimai, pardavimų konsultacijos, organizacijų pardavimų efektyvumo tyrimai.

Linkedin

Gražvydas Jukna

INWIN treneris ir konsultantas

Derybų mokslo profesionalas, „GJ Mentoring“ įkūrėjas, dešimtmečių patirtį įvairiose kompanijose bei geografijose sujungęs su aistra auginti žmones ir verslus. Mokydamas vadovus formuoti savarankiškas komandas, kelia prioritetą – ugdyti lyderystę ir derybinius įgūdžius, kad kiekvienas gebėtų sėkmingai įveikti netikėtas kliūtis ir apribojimus, atrasdamas unikalius sprendimus ir įžvelgdamas naujas alternatyvas. 

Ekspertinės sritys: vadovų ugdymas, derybų teorija, praktika pirkimuose, pardavimuose, komandoje su darbuotojais, akcininkais; įmonių konkurencingumo strategijos formavimas vietinėse ir globaliose rinkose.


Linkedin

Airina Nourian

INWIN trenerė ir konsultantė

Asmeninio ir komandinio augimo trenerė, mentorė, terapeutė, buvusi ilgametė kūrybinės organizacijos vadovė. 

Mokymosi procesuose Airina derina metodikas iš per daugiau nei dešimtmetį sukauptos įvairiapusės vadovavimo ir mentorystės patirties. Dirbdama su organizacijų bei komandų efektyvumo projektais, didelį dėmesį skiria sėkmingai komunikacijai, efektyviems susitarimams ir sklandžiam derybiniam procesui būtinoms kompetencijoms.

Ekspertinės sritys: asmeninis augimas, susitarimai organizacijos viduje, emocinė kompetencija, psichologinis lankstumas derybose, atsparumas, komunikacija, santykių ir konfliktų valdymas, komandinis darbas, streso valdymas, dėmesio valdymas, improvizacija, sąmoningumo ugdymas.


Linkedin

Lina Slavickaitė

INWIN vadovė

Instituto veiklos laukas itin artimas Linos profesiniam ekspertiškumui ir interesams: intensyviai dirbusi vienos didžiausių Lietuvos ir regiono aukštųjų mokyklų ugdymo ir bendradarbiavimo vystymo srityse, sukaupė ne tik neįkainojamos komandų ir procesų valdymo patirties, bet ir iš arti pažino ir kūrė mokymo sistemas. Kanadoje baigusi Suaugusiųjų mokymosi principų studijas, ji nuolat orientuoja savo veiklą studijų kokybės ir žinių organizacijos indėlio į visuomenę kryptimi.


Linkedin

.