Derybininkų akademijos
PRO CAMP

Intensyvi ir koncentruota penkių dienų mokymų savaitė profesionaliems derybininkams, skirta praktinėms derybinių įgūdžių treniruotėms, giliam savęs pažinimui ir derybinio sąmoningumo didinimui.

Derybininkų akademijos PRO CAMP programą sudaro:

5 dienos

derybų nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro.

60 val.

intensyvių praktikų, skirtų derybinių įgūdžių treniravimui.

5 temos

gilesniam savęs, kitų ir procesų pažinimui.

ĮKVĖPIMUI, SUPRATIMUI, ĮGŪDŽIUI

Kodėl verta dalyvauti?

Unikalus formatas

Savaitė laiko, skirta tik deryboms ir buvimui tarp derybininkų.

Ekspertų parengta programa

Derybų praktikų ir patyrusių lektorių kruopščiai parengtos temos bei užduotys, kurių metu jau pažįstamais ir naujais metodais gilinamasi į skirtingas derybines situacijas bei dimensijas.

Koncentracija ir intensyvumas

Nuolat tiesiogine ar perkeltine prasme sėsite prie derybų stalo, sieksite susitarimo, darysite klaidas ir iš jų mokysitės. Pažadame: lengva nebus.

PRO CAMP mokymų savaitėje, skirtoje profesionaliems derybininkams, visas laikas skiriamas giliam savęs ir kitų pažinimui, derybinio sąmoningumo didinimui ir intensyviam derybinių įgūdžių treniravimui sudėtingomis sąlygomis.

PRO CAMP

Kas sudaro programą?

1 diena. Autentiškumas derybose.

Derybininko savęs pažinimas ir valdymas; Johari modelis; nuostatos ir iliuzijos apie save ir savo gebėjimus; psichologinės gynybos mechanizmai.

2 diena. Santykiai / partnerystė derybose.

Tarpusavio pasitikėjimas; derybos su apgavikais; imunitetas pokyčiams; psichologinių ribų nustatymas ir pažeidimai; technikos ir taktikos, padedančios suprasti kitos pusės elgesio motyvus.

3 diena. Emocijos derybose.

Destruktyvios emocijos derybose; 5 emociniai interesai; manipuliacijos; trumpalaikiai ir ilgalaikiai derybų tikslai; nauji reagavimo į manipuliacijas įpročiai; derybų eigos kontrolės išlaikymas.

4 diena. Derybos VUCA aplinkoje.

Kintanti derybų aplinka; kada stabdyti derybas ir imtis kovos veiksmų; derybininko tolerancija neapibrėžtumui; žvilgsnis iš paukščio skrydžio; derybų scenarijų kūrimas, keitimas ir naikinimas.

5 diena. Patyrimo integracija.

Derybų patirties apibendrinimas; nesėkmių derybose priežastys; susitaikymas su kitokiu savimi; naujos kelionės pradžia.


REGISTRACIJA

Rezervuokite savo asmeninę dalyvio vietą Derybininkų akademijos PRO CAMP stovykloje

Užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime.

.