Profesionalus derybinių situacijų
valdymas HR specialistams


Naujo formato derybinių kompetencijų ugdymo ir treniravimo programa – specialiai sukurta
žmogiškųjų išteklių valdymo srityje dirbantiems specialistams.

Derybininkų akademijos HR specialistams programą sudaro:

6 mėn.

programa, parengta HR ir derybų mokslo praktikų, paremta naujausiais tyrimais, principais, modeliais bei metodais.

5 temos

nuosekliai analizuojančios HR derybines situacijas. Kiekvienai temai nagrinėti skiriama vienos dienos F2F sesija su tos temos INWIN ekspertu.

3 lektoriai

savo sričių profesionalai – Giedrė Belazarienė, Gražvydas Jukna, Airina Nourian. Akademijos metu mokysitės ir treniruositės SU ir IŠ geriausių!

ŽINGSNIS PROFESIONALUMO LINK!

Kodėl verta dalyvauti?

Profesionalus turinys

Milžinišką patirtį turinčių HR ir derybų praktikų parengtoje programoje – naujausiais tyrimais bei praktika paremtos žinios, šviežiausia literatūra ir straipsniai.

Efektyvus mokymasis

Programos mokymosi procesas remiasi Kolb’o ciklo principais ir 4 pagrindiniais jo elementais: praktine patirtimi, jos refleksija, teorijos bei modelių supratimu ir aktyviu eksperimentavimu.

Įvertinimas

Dalyvių žinios ir įgūdžiai periodiškai vertinami bei aptariami viso programos mokymų kurso eigoje per nuotolines grįžtamojo ryšio sesijas.

SUSIPAŽINKITE

Programos autoriai ir lektoriai

Giedrė Belazarienė

HR (ir ne tik) procesų kūrimo ir koordinavimo per susitarimų kultūrą praktikė bei konsultantė, besiremianti 15+ metų žmogiškųjų išteklių vadovės patirtimi.

EKSPERTINĖS SRITYS: komandų formavimas, vadovų ruošimas bei konsultavimas, lyderystė, pokyčių valdymas, vidinių mokymų programų ruošimas, susitikimų ir darbinių sesijų moderavimas.

Gražvydas Jukna

Derybų mokslo profesionalas, dešimtmečių patirtį įvairiose kompanijose bei geografijose sujungęs su aistra auginti žmones ir verslus, ugdyti lyderystę ir derybinius įgūdžius, atrandant unikalius sprendimus bei alternatyvas.

EKSPERTINĖS SRITYS: derybų teorija ir praktika darbuotojų komandose ar komunikuojant su akcininkais, vadovų ugdymas, lyderystė, komandų derybinių kompetencijų ugdymas.

Airina Nourian

Asmeninio ir komandinio augimo trenerė, mentorė, terapeutė, dirbanti su sėkmingai komunikacijai, efektyviems susitarimams ir sklandžiam derybiniam procesui būtinomis kompetencijomis.


EKSPERTINĖS SRITYS: susitarimai organizacijos viduje, emocinė kompetencija, psichologinis lankstumas derybose, atsparumas, komunikacija, santykių ir konfliktų valdymas.

REGISTRACIJA

Nori pakelti savo kompetencijas
į kitą kokybinį lygmenį?

Praleiskite pusmetį sutelktai dirbdami INWIN Derybininkų akademijos HR profesionalams programoje.
Šiuo metu renkama nauja grupė, startuosianti 2022 m. vasario mėn.
Užpildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime.

.